Studio apartman "Čari Zlatara"
Studio apartman "Čari Zlatara" se nalazi u novoizgrađenom objektu u centru zone Zlatara sa predivnim pogledom sa balkona. Nalazi se na I spratu, stan broj 4. Zgrada ima lift.
Apartman ima jedan bračni krevet i jedan pomoćni krevet na razvlačenje i prima do 3 osobe.
Osobine smeštaja
Apartmani
Restoran
Kuhinja
Rum servis
Kupatilo
Pušenje
Parking
Internet (WiFi)
Prilaz za invalide
Terasa
TV
Plaćanje karticama
Pets frendli
Bazen
Teretana
Sportski tereni
* Neki opisi mogu varirati od sobe do sobe
Kontakt informacije
Babića brdo bb
Adresa objekta
zlatarinfo@gmail.com
Email adresa
061 6025300
Telefon: od 8:00 do 21:00
060 0886020
Telefon: od 8:00 do 21:00
061 6025300
Viber: od 8:00 do 21:00
Lokacija na mapi
Recenzije korisnika
Želimo da čujemo tvoje utiske o ovom smeštaju! Tvoja recenzija pomaže drugim gostima pri odabiru pravog smeštaja. Podeli utiske sa putovanja i fotografije koje mogu biti od koristi drugima (smeštaja, prirode, turističkih atrakcija, hrana, manifestacija, dešavanja).
Slični objekti

Vila "Bajka" Zlatar
Zlatar
Na atraktivnoj lokaciji smeštaj na planini Zlatar. U blizini hotela i centra, ski staze i restorana, a opet izolovana hladom borova i okružena zelenilom smestila se Vila Bajka – savršena za porodične odmore, daleko od gradske gužve i galame.

Nacionalna kuća vila "Jelena" Zlatar
Zlatar
U samom srcu planine - na najboljem mestu, vila “Jelena”, pružiće Vam sve blagodeti ove planine. Okruženi šumom i proplancima, nedaleko od dva jezera, ovi zlatarski apartmani odišu atmosferom mira i topline.

Vila "Maja" Zlatar
Zlatar
Vila Maja se nalazi na Zlataru nedaleko od RH centra Zlatar. Svojim gostima nudi uživanje u netaknutoj prirodi.
Smeštaj ima ski stazu.