Убедљив тријумф рукометаша Златара

glaszapadnesrbije.rs 08. мај 2016. године Спорт Коментари

Zlatarinfo logo Тим РК Златара

Рукометаши Златара рутинском игром забележили су победу у дуелу са подмлађеном екипом Металца из Ваљева.

Прво полувреме наговестило је убедљив тријумф домаћина који је тај период игре решио у своју корист резултатом 18:11. Истим темпом Нововарошани су започели и окончали наставак утакмице. Дуплирали су предност и утакмицу окончали са 14 голова вишка, 36:22.

Најефикаснији у редовима Златара био је Ристовић са 8 погодака, а одлични игру пружио је и Бојановић који је пет пута савладао противничког голмана. Тренер домаћина, Владимир Ђенић, пружио је прилику и играчима који у претходним сусретима нису имали већу минутажу.

Желите да дате своје мишљење о овој вести? Напишите га у коментарима испод.