Нова победа рукометаша Златара

glaszapadnesrbije.rs (М. Шуљагић) 14. децембар 2016. године Спорт Коментари

Zlatarinfo logo RK Zlatar Nova Varoš (foto: RK Zlatar)

Рукометаши Златара победили су екипу Врање 1957, резултатом 25:22 (13:10). Домаћи су боље отворили утакмицу и константно су били у предности у првом полувремену.

У другом полувремену гости хватају прикључак и од 36 минута прелазе у вођство и све до 47 минута имају гол предности.

Од 48 минута домаћи потпомогнути навијачима и кључним одбранама Хаџибеговића праве серију шест нула и мирно приводе утакмицу крају.

Утакмицу је пратило око 300 гледалаца.

Златар: Хаџибеговић 5 (одбрана), Ристовић 2, Ракоњац 1, Бујишић, Џекулић 4, Вуковић 9 (3), Савић, Бојановић 4, Зечевић 2, Јелић 7 (одбрана), Мијовић 1, Вељковић, Ајановић 2, Маринковић.

Врање 1957: Алексић 1, Манчић, Станојевић, Стевановић 1, Стаменковић, Петровић, Аризановић, Павловић 3, Станковић 3, Тасић Д. 13 (одбрана) Тасић Н. 4, Павловић, Живковић, Ташковић 3 (1) Илић 7.

За играча утакмице проглашен је Немања Вуковић из рукометног клуба "Златар".

Желите да дате своје мишљење о овој вести? Напишите га у коментарима испод.