Рукометаши Златара поражени у Врању

ppmedia.rs 19. новембар 2017. године Спорт Коментари

Zlatarinfo logo

Рукометаши Златара поражени су у 8. колу Супер Б лиге Исток-Запад на гостовању у Врању од истименог клуба са 37:27.

Врањанци су оправдали улогу фаворита против осмопласиране екипе и већ до полувремена стекли предност од шест голова 18:12.

У наставку меча, домаћин је наставио у истом ритму, и већ у 41. минуту повећао предност на плус десет – 25:15.

Победа ни једног тренутка није долазила у питање, изабраници Љубомира Обрадовића су до краја утакмице држали све у својим рукама, и тако дошли до осме узастопне победе ове сезоне. И поред жестоке борбе и залагања током свих 60 минута рукометашима Златара мало шта је полазило од руке на врућем терену у Врању.

Желите да дате своје мишљење о овој вести? Напишите га у коментарима испод.